Rada Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk

Nabór prelegentów.
Rada Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk chciałaby zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji projektu ,,PANel Wiedzy’’.
Kolejne spotkanie w ramach projektu odbędzie się 9.02.2018 o godzinie 19.00 w klubie Bakałarz w Krakowie.
W związku z czym chcemy zachęcić i zaprosić do zgłaszania się Doktorantów, tym razem z krakowskich oddziałów PAN, którzy chcieliby zaprezentować swoje badania w formie prezentacji popularnonaukowej.

Na zgłoszenia, które należy przesłać wraz z krótkim abstraktem (wzór abstraktu https://www.dropbox.com/…/templat%20-%20PANel%20Wiedzy.docx…) na adres sd@pan.pl czekamy do 15.01.2018 r. do godziny 15.00.
Jest to wyjątkowa okazja do próby przedstawienia swoich wyników, osobom na co dzień zajmujących się innymi dziedzinami nauki oraz niesamowity trening dotyczący wystąpień publicznych, co jest niezmiernie istotne w pracy badacza. Celem projektu, jest upowszechnianie i upublicznianie w przystępnej formie, wyników badań naukowych doktorantów Akademii, ale także wspólne stawianie problemów badawczych i dyskusja z osobami zupełnie niezwiązanymi ze środowiskiem naukowym.

PANel Wiedzy to projekt realizowany w oparciu o organizację spotkań, podczas których upowszechniana jest w sposób popularnonaukowy wiedza oraz doświadczenia z pracy badawczej Doktorantów jednostek naukowych PAN. Spotkania mają charakter edukacyjno – integracyjny i odbywają się w lokalnych klubokawiarniach.