Rada Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk

Krajowa Reprezentacja Doktorantów

oraz Rada Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk

zapraszają serdecznie do wzięcia udziału w V edycji

Konkursu na Najbardziej Pro-doktorancki Instytut

Polskiej Akademii Nauk

PROPAN 2017

W celu udziału w konkursie „PROPAN 2017” należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Aby otrzymać link do formularza wygenerowanego specjalnie dla instytutu PAN należy przesłać wiadomość o treści: “Proszę o przesłanie dostępu do formularza elektronicznego dla … (nazwa instytutu PAN).”, w przypadku konkursu PROPAN: propan@krd.edu.pl. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo dostęp do elektronicznego formularza konkursowego wygenerowanego dla danej instytutu PAN.

Po uzupełnieniu wersji elektronicznej, generowany jest automatycznie formularz, który wraz z wymaganymi podpisami należy przesyłać na adres:

Krajowa Reprezentacja Doktorantów
ul. Koszykowa 60/62 lok. 11, 00-673 Warszawa
z dopiskiem: „PROPAN 2017”

w terminie do 16 października 2017r– konkurs PROPAN (decyduje data stempla pocztowego).

Oceniane będą wyłącznie formularze wypełnione i wygenerowane za pomocą systemu elektronicznego zawierające wymagane podpisy. Wszelkie pytania dotyczące wypełniania formularza prosimy kierować na adres katarzyna.kryszczuk@krd.edu.pl w temacie wpisując „PROPAN 2017″.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród będzie połączone z Konferencją Kół Naukowych IKONA i nastąpi podczas uroczystej Gali Konkursów PRODOK i PROPAN w dniu 19 listopada 2017r. o godzinie 10:15 na Zamku Królewskim w Warszawie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie.

 

PROPAN 2017:

Pismo przewodnie

Formularz PROPAN

Regulamin PROPAN

Zmiany w formularzu PRODOK i PROPAN względem roku 2016